Architekt Front-End/Angular ą znajomością języka niemieckiego [rekrutacja prowadzona online at Liquidhub Inc

Liquidhub Inc
Published
August 1, 2020
Location
Poznan, Ohio
Job Type

Description

Architekt Front-End / Angular (z podstawową znajomością języka niemieckiego) [rekrutacja prowadzona online]

Opis stanowiska: Poszukujemy osoby na stanowisko Architekt Front-End / Angular. Jeżeli masz dobrą znajomość technologii i środowisk portalowych, to mamy dla Ciebie ciekawy projekt. Będzie on prowadzony z Wrocławia dla zagranicznego klienta z branży finansowej. Do Twoich zadań należeć będą:
* przygotowywanie architektury dla nowych rozwiązań webowych;
* analiza techniczna istniejących systemów (portale w technologiach: Angular, JavaScript, Polymer, PHP i innych);
* rozbudowa portali o nowe moduły i komponenty;
* wspieranie procesu knowledge transfer przy współpracy z zewnętrznym dostawcą oprogramowania;
* prowadzenie zespołu programistów (zespół projektowy będzie składał się z kilku osób);
* przygotowanie planów migracji technologicznej systemów na stos Java / Angular / Polymer. Profil idealnego kandydata:
* doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych;
* doświadczenie w projektowaniu rozwiązań Front-End, w tym znajomość Angular, PHP, LAMP, Symfony (Propel), JavaScript;
* ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
* przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia);
* łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole. Oferujemy:
* szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego
- więcej informacji znajdziesz tutaj);
* benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
* abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach
- Master Benefit;
* możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
* elastyczny czas pracy;
* wsparcie w relokacji;
* wyjazdy integracyjne;
* bezpłatne miejsca parkingowe. Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny. Zgłoszenie wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij na adres: rekrutacja.ssc.pl@capgemini.com lub za pomocą naszego formularza aplikacyjnego.

Uh oh! Something went wrong. Please try again.
We were unable to find any more job. Have you tried changing your search keywords?